Halloween na Jitřní

27.10.2015

V úterý 27.10.2015 se naše škola proměnila v "dům hrůzy". Místo dětí, které učíme každý den, přišla nové vědomosti nasávat zoombie, čarodějové a čarodějnice - ať už moderní či klasičtí, upíři, upírky i s nejvyššími nadřízenými Drákuly, mrtvé nevěsty a mnoho dalších do největších detailů dovedených masek, ku příležitosti dne na Jitřní.

Jako tradičně jsme se chtěli s maskami pochlubit, proto jsme se třetí vyučovací hodinu vydali průvodem masek po celé škole, ukázat se před žáky z druhého stupně a ostatními zaměstnanci školy. Průvod jsme zakončili v tělocvičnách, kde pro nás starší kamarádi z devátých tříd měli připravené taneční skotačení, abychom prověřili své masky v zátěžovém testu při tanci a zábavě. Tento test proběhl velice důkladně a rozhodně jsme ho nezanedbali.

V jednotlivých třídách pak probíhaly soutěže o nejlepší masku třídy. Výhru by si však zasloužily všechny děti, které si daly práci s halloweenskou maskou, veškeré masky byly velice povedené, originální a některé opravdu i strašidelné.