Nejlepší sportovec Prahy je z Jitřní

23.11.2015

V pondělí 23.11.2015 se v Brožíkové síni Staroměstské radnice uskutečnilo slavnostní vyhlášení nejlepších atletů Prahy za rok 2015.

Ze 45 atletických oddílů, ve kterých startuje na 5 000 registrovaných závodníků, byl v kategorii mladších žáků vyhodnocen nejlepším atletem Prahy žák 7. ročníku sportovních tříd ZŠ Jitřní - Sebastian Hykš. Ten trénuje pod vedením Marka Čepeláka.

Cenu mu předal předseda pražské atletiky Vladimír Tikal. Na slavnostním ceremoniálu nechyběli ani předseda Českého atletického svazu Libor Volejník a Jan Wolf, radní pro kulturu a sport.

Sebastianovi k velkému úspěchu srdečně gratulujeme. Svými výkony a přístupem si ocenění opravdu zaslouží.

Jsme rádi, že tak šikovné děti máme mezi sebou.

Atletika je Jitřní - to ví přece každý.

Sportovní rozšíření na Jitřní budujeme od roku 1985, tedy už 30 let.