Přebor Prahy v přespolním běhu

09.10.2015

V pátek 9.10.2015 se v prostorách Stromovky za Císařským mlýnem uskutečnil přebor Prahy v přespolním běhu, kam se svými výkony kvalifikovalo družstvo mladších žákyň a starších žáků. Po odřeknutí účasti ZŠ Jílovská postoupili i mladší žáci.

Závody byly fyzicky velmi náročné, zvlášť pro ty starší. Úžasný byl běh mladších žákyň, kdy naše závodnice Bára Bumbalová a Sofie Konvalinová doběhly na 1. a 2. místě.

Celkové pořadí:

• 1. místo - mladší žákyně - Bumbalová, Konvalinová, Hanzlíková, Peerová, Trnková = postupují na mistrovství ČR, konané dne 22.10.2015 u Hradce Králové
  • 2. místo - mladší žáci - Konvalina, Cihlář, Höfner, Novosad
  • 3. místo - starší žáci - Hanzlík, Polák D., Polák A., Sita

Všichni podali fantastické výkony a bylo radostí sledovat, jak naše škola jako jediná byla 3 x na stupni vítězů.

Blahopřejeme a děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy. Děvčatům budeme držet palce na republikových závodech.

Atletika je Jitřní - to ví přece každý.

Sportovní rozšíření na Jitřní budujeme od roku 1985, tedy už 30 let.